Pirks pārvietojamu sanmezglu sporta pasākumu nodrošināšanai

1245

Ventspils pilsētas domes sēdē piektdien tika atbalstīta pārvietojama sanmezgla iegāde. To paredzēts izmantot Ventspilī notiekošo sporta pasākumu nodrošināšanai.

Kā skaidroja pašvaldības iestādes Komunālā pārvalde vadītājs Andris Kausenieks, pārvietojamais sanmezgls sastāvēs no četrām kabīnēm ar katrā no tām ietilpstošu dušas kabīni ar silto ūdeni, sēdpodu, izlietni, roku žāvētāju un citu aprīkojumu. Šo pārvietojamo bloku paredzēts izvietot pēc nepieciešamības dažādos sporta pasākumos Ventspilī, piemēram, volejbola sacensību laikā pie jaunizbūvētajiem volejbola laukumiem Ventspils pilsētas centrālajā pludmalē, pie Ventspils Pārventas pamatskolas un DUS Lukoil pļavā starp Zvaigžņu un Kuldīgas ielu, Piedzīvojumu parka maratona un Nūjošanas festivāla laikā un citos sporta pasākumos.

Daudzfunkcionālā sanmezgla izmaksas plānotas 41 000 eiro apmērā.

Līdzīgas konstrukcijas tualešu bloki ar paaugstinātu komfortu, kas tiek izvietoti pilsētas lielāko izklaides un kultūras pasākumu laikā pilsētā, izpelnījušies ventspilnieku atzinību. Paredzams, ka pozitīvu vērtējumu par nodrošinātajām mūsdienīgajām iespējām gūs arī jauniegādātais pārvietojamais sanmezgls.