Puzē atklās par nepilnu pusmiljonu eiro rekonstruēto katlumāju

1318

Piektdien, 14. oktobrī, Ventspils novada Puzes pagastā atklās rekonstruēto katlumāju, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja Ventspils novada domē.

Katlumājā uzstādīti divi apkures katli, abu kopējā jauda ir viens megavats. Pagaidām, kā norāda novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks, siltumapgādes nodrošināšanai izmanto mazāko. Pirmo reizi to iedarbināja 30. septembrī, katla jauda ir 0,3 megavati, kā kurināmais tiek lietota šķelda.

Lai PSIA Ugāles nami varētu realizēt projektu, novada pašvaldība sniedza galvojumu ilgtermiņa aizņēmumam līdzfinansējuma nodrošināšanai 467 421,60 eiro apmērā. Iepirkuma procedūrā par uzvarētāju tika izraudzīta SIA Pilsbūve, objekts rekonstruēts trīs mēnešu laikā. Aivars Mucenieks ir gandarīts ar PSIA Ugāles nami speciālistu paveikto, jo viņi pratuši īsā periodā īstenot projektēšanas un būvniecības darbus, uzstādot jaunas tehnoloģiskās iekārtas.

Puzes rekonstruētā katlumāja tiek darbināta attālināti, to veic Ugāles katlumājā dežurējošais operators.

1972. gadā celtā katlumāja nodrošina siltumapgādi Puzes pamatskolā, kultūras namā, pirmsskolas izglītības grupā, kā arī septiņās daudzdzīvokļu mājās.