Ventspils Piejūras kempings darbu turpina arī rudens un ziemas sezonā, piedāvājot ne tikai nakšņošanas, bet arī atpūtas un svinību iespējas. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina drēgnās rudens dienas pavadīt Piejūras kempinga pirts atpūtas kompleksā, kas ir jo īpaši pieprasīts gada aukstajā periodā.

Ventspils Piejūras kempings atpūtniekiem piedāvā ģimenes pirti, kas paredzēta līdz 4 personām, kā arī lielo pirti ar banketu zāli saviesīgiem pasākumiem ģimenes, draugu vai kolēģu lokā. Ņemot vērā banketu zāles ietilpību, tā ir piemērota arī konferenču un semināru norisei līdz 40 personām. Vēl viesu labsajūtai pieejams arī karstā ūdens kubls.

Līdz 30. septembrim turpinās īpašais piedāvājums skolēnu grupām nakšņošanai Piejūras kempingā. Visu mēnesi tiek piemērota 15% atlaide no pamatcenas. Akcijas periodā atlaides nesummējas.

Ventspils Piejūras kempings ir pirmais kempings visā Latvijā, kuram 2015. gadā pirmo reizi tika piešķirts “Zaļās Atslēgas” ekosertifikāts, kas apliecina labo praksi vides aizsardzības un ilgtspējīgas attīstības jomā. Uzturot augstus standartus un piedāvājot kvalitatīvu servisu, 2022. gadā “Zaļās Atslēgas” ekosertifikāts tika saņemts jau astoto reizi.

Lai veiktu rezervāciju, kā arī sīkākai informācijai zvanīt pat tālr. 63627925, mob. 22008805 vai rakstīt e-pastā camping@ventspils.lv.

 

​​​​​26.09.2022. / Autors: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs