Līdz 30. novembrim norisināsies fotokonkurss, kurā aicinām piedalīties ģimenes ar bērniem, iesūtot bērnu vecumā līdz 3 gadiem (ieskaitot) fotogrāfijas uz e-pasta adresi – mazulis@ventspils.lv par tēmu “Mazulis sagaida zelta rudeni Ventspilī”.

Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai, kā arī, iesniedzot fotogrāfiju, autoram jānorāda – vārds, uzvārds, kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts).

Programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” žūrijas komisija iesūtītos fotoattēlus vērtēs noteiktā kārtībā – priekšroku dodot tiem fotoattēliem, kuros būs iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, ņemot vērā arī atbilstību noteiktajai ceturkšņa tēmai, fotogrāfijas oriģinalitāti un kvalitāti. Konkursa darbi tiks atlasīti un vērtēti mēneša laikā pēc konkursa darbu iesniegšanas termiņa beigām.

Trīs labāko fotogrāfiju autori balvā saņems ielūgumu Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējumam visai ģimenei un vērtīgas naudas balvas.

Pašvaldības realizētā programma “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” fotokonkurss norisinās jau vairākus gadus. Iepriekšējā ceturkšņa fotokonkursā par tēmu “Mazuļa vasaras piedzīvojumi Ventspilī”, tika iesūtīta 33 fotogrāfijas. Aicinām ģimenes ar bērniem būt aktīvām arī rudenī un iesūtīt fotogrāfijas par aktuālo tēmu.

Fotogrāfiju autori, iesniedzot fotogrāfijas fotokonkursam, atļauj konkursa rīkotājiem fotogrāfijas izmantot nekomerciāliem mērķiem, kā arī publicēšanai Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos, Ventspils pilsētas Sociālā dienesta mājaslapā www.labklajiba.ventspils.lv un Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils pilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils pilsētas Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils pilsētas Sociālā dienesta mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv un sociālā tīkla “Facebook” lapā.

 

4.10.2021. / Autors: Ventspils pilsētas Sociālais dienests  / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs