Jau šonedēļ Jūrkalnes Ugunspļavā esošajā dabas koncertzālē Vējturu nams sāksies pirmā koncertsezona, kurās ar koncertiem uzstāsies vairāki Latvijā ļoti populāri mūziķi un apvienības, pavēstīja Ventspils novada pašvaldībā.

Vasaras koncerttūre jau ir sākusies, tas bija aizvadītajās brīvdienās, kad koncertsezonu ieskandināja ar Igo radītā, Liepājas leģendārā kluba u.t.t. atdzimšanas nakti.

Piektdien, 9. jūlija vakarā, no plkst. 21 uz Vējturu nama skatuves kāps nepieradinātais Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura duets ar noskaņu koncertu 12 stāsti vasaras vakaram, izdziedot gan pašu, gan citu autoru radītās kompozīcijas.

Nedēļu vēlāk, 16. jūlijā plkst. 21, Jūrkalnē viesosies populārais dziedonis Normunds Rutulis, savukārt 23. jūlijā tajā pašā laikā dārdēs eksplozīvā grupa Dzelzs Vilks. Bet Vējturu nama koncertsezonu 30. jūlijā plkst. 21 noslēgs Ivo Fomins, atskaņojot dziesmas gan no jaunā albuma Cilvēks, gan savus lielākos hitus.

Biļetes pieejamas tīmekļa vietnē www.aula.lv. Vējturu nama sēdvietas būs pieejamas personām ar derīgu digitālo Covid sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, un personas apliecinošu dokumentu. Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi, norādīja pašvaldībā.

08.07.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils novada pašvaldības publicitātes foto