Sākas cīņa par “Ventspils IT izaicinājums” 12 000 eiro vērto balvu fondu

575

Pirmdien, 2.septembrī, tiek atklāts ceturtais informācijas un komunikāciju tehnoloģiju konkurss Ventspils IT izaicinājums, kurā finālā labākajām komandām būs iespēja cīnīties par 12 000 eiro lielo balvu fondu, informēja Ventspils Digitālā centra pārstāvis Inguss Blaudums.

Skolēni un skolotāji tiek aicināti veidot komandas, reģistrēties un sākt pildīt uzdevumus. No 2.septembra sākas pieteikšanās, to var izdarīt konkursa mājaslapā www.ventspilsitc.com. Tā arī ir neklātienes konkursa daļa, kas ilgs līdz 11.oktobrim. Šajā laikā komandām ir jāveic organizatoru izstrādātie uzdevumi un jāiesniedz iegūtie rezultāti.

Klātienes kārta notiks no 13. līdz 15. novembrim Ventspilī, kurā skolēni demonstrēs savas prasmes dažādu problēmsituāciju risināšanā un radošā tehnoloģiju lietošanā. Konkursā dalībnieki atbilstoši vecumam ir sadalīti četrās vecuma grupās, un katrai no grupām ir sava konkursa tēma un veicamie uzdevumi. Organizatori konkursa uzdevumus ir izstrādājuši kopā ar IT nozares pārstāvjiem, kuri arī iesaistīsies konkursa darbu vērtēšanā.

Labākās komandas saņems ielūgumu uz Ventspili, kurš sevī ietvers pilnu viesmīlības komplektu: ceļa izdevumu apmaksu, naktsmājas, ēdināšanu un atpūtas aktivitāšu programmu. Konkursa fināls norisināsies trīs dienas un tā laikā skolēni un skolotāji cīnīsies par 12 000 eiro lielo naudas balvu fondu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay