30. aprīlī svinot Starptautisko džeza dienu, MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” sadarbībā ar GC QUARTET aicina visus džeza mūzikas mīļotājus uz pasākumu sēriju, kas notiks Ventspils Mūzikas bibliotēkā un kafejnīcā Windau Coffee.

Pasākuma programma:

  • No 12.30 līdz 13.45 – Ventspils Mūzikas bibliotēkā notiks neliels GC QUARTET koncerts, kas turpināsies ar diskusijām par kolektīvo muzicēšanu, repertuāra izvēli un mūzikas ietekmi uz jauniešiem.
  • No 14.15 līdz 17.00 – MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” notiks darbnīcas, kur jaunieši varēs aktīvi iesaistīties muzicēšanā un gūt prasmes no pieredzējušiem mūziķiem.
  • 19.00 – Vakara muzikālais pasākums Windau Coffee (Pils iela 25, Ventspils), kas sāksies ar MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” audzēkņu uzstāšanos un turpināsies ar GC QUARTET koncertu un jam session (džema sesiju).

Ieeja visos pasākumos ir bez maksas!

Projektu īsteno “GC Quartet” sadarbībā ar MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” un Ventspils Mūzikas bibliotēku, atbalsta – Ventspils valstpilsētas pašvaldība un Windau Coffee.

Dalībnieki:

  • Ģirts Celmiņš – Absolvējis Ventspils Mūzikas vidusskolu un Liepājas Universitāti, bijis mācībspēks Ventspils Mūzikas vidusskolā, pašlaik studē Māstrihtas Konservatorijā.
  • Timo Bakker – 23 gadus vecs pianists no Roterdamas, studē Māstrihtas Konservatorijā.
  • Dominic Choung – 27 gadus vecs kontrabasists un basģitārists no Dienvidkorejas, studē Māstrihtas Konservatorijā.
  • Micky Laheij – 23 gadus vecs bundzinieks, studē Māstrihtas Konservatorijā, maģistra programmā.

Projekts “GC Quartet”, kā mūziķu apvienība, ir veltīts bebop un hard-bop mūzikas žanru atjaunošanai un popularizēšanai. Šīs mūzikas sastāvs, izveidots 2022. gada rudenī, specializējas bebop un hard-bop mūzikas tradīcijās, apvienojot tās ar mūsdienu mūzikas tendencēm. Lai gan bebop un hard-bop žanri ir saistīti ar 20. gadsimta vidu, šie žanri joprojām spēj sniegt svaigumu un aizrautību, pateicoties Ģirta Celmiņa un viņa grupas biedru centieniem. Viņi ne tikai spēlē šo mūziku, bet arī ienes mūsdienu skanējumu un interpretāciju, padarot to pievilcīgu mūsdienu auditorijai.

Pavadīsim šo dienu džeza mūzikas noskaņās, atklājot tās burvību un ietekmi uz jauniešiem. Aicinām visus interesentus baudīt mūziku un iedvesmu, ko sniedz GC QUARTET un MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” talantīgie audzēkņi.

MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” – moderna mūzikas izglītība.

 

29.04.2024. / Autors: MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” / Foto: MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”