Pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde pauž neizpratni par tiem negodprātīgajiem ventspilniekiem, kuri kapu teritorijā esošajos zaļajos biomasas konteineros izmet dažādus neatbilstošus atkritumus – būvgružus, sadzīves lietas un atkritumus, kuri nav kapsētu atkritumi.

Komunālā pārvalde aicina ventspilniekus būt godprātīgiem, saudzīgiem pret dabu un rūpīgi attiekties par atkritumu šķirošanu.

“Lūdzam kapu zaļajos kapu konteineros – tie, kuriem ir vāki un ar uzrakstu “Tikai kapu teritoriju zaļajiem atkritumiem” – utilizēt tikai tādus kapu atkritumus, kā skujas, zarus, smiltis, puķes un lapas. Blakus šiem konteineriem atrodas mazie konteineri sadzīves atkritumiem, kuros drīkst utilizēt sveces, plastmasas maisiņus un plastmasas puķes, puķu podus, vāzes, drātis un cimdus,” skaidro Komunālā pārvalde.

Pārējos mājas un sadzīves atkritumus, no kuriem ventspilnieki vēlas atbrīvoties, var nodot Ventspils labiekārtošanas kombināts atkritumu šķirošanas laukumos – Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a katru dienu, izņemot pirmdienas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA