Tārgales parka teritorijā un tā apkārtnē pabeigta gājēju celiņu izbūve teju 200 m garumā un tiltiņš jeb laipa, bet parkā izvietoti četri soliņi, pie kuriem atrodas atkritumu urnas. Uzstādītas 12 laternas un viens informatīvais stends. Būtiski uzlabots arī bērnu rotaļu laukums – tam izveidots jauns segums un novietotas trīs jaunas rotaļu iekārtas, smilšu kaste un rotaļu māja. Viena rotaļu iekārta ir atjaunota, tās tuvumā uzstādīts soliņš, tā iekārtojot tā pašu dēvēto Paaudžu satikšanās vietu, pavēstīja Ventspils novada pašvaldības pārstāve Marlēna Zvaigzne.

Minētie darbi veikti, jo parks Tārgalē vienmēr bijis tārgalnieku iecienīta atpūtas un pastaigu vieta, tādēļ, uzklausot iedzīvotāju ieteikumus, pašvaldība pieņēma lēmumu labiekārtot to, ņemot vērā gan vidējās un vecākās paaudzes, gan bērnu un viņu vecāku intereses. Parks nosaukts par paaudžu tikšanās vietu, jo tagad tajā ir pieejams bruģēts gājēju celiņš pastaigām, soliņi atpūtai un jaunajai paaudzei domātas rotaļu iekārtas.

Projekta kopējās izmaksas ir 114 359 eiro, no tiem 79 005 eiro ir Ventspils novada pašvaldība finansējums, bet 35 354 eiro – Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzekļi.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils novada pašvaldība