Pašvaldības uzņēmums ŪDEKA pirmdien, 26.novembrī, rīko informācijas dienu, kuras laikā ventspilniekiem stāstīs par pieslēgumiem ūdens un kanalizācijas tīkliem, kā arī par to, kā kļūt par ŪDEKA klientu, informēja uzņēmumā.

Tikšanās notiks plkst.17.30 ŪDEKAi telpās Talsu ielā 65.

Šāds temats izvēlēts ar nolūku, lai mudinātu kļūt par ŪDEKA klientiem arī tos nedaudzos ventspilniekus, kuriem vēl nav līgums ar pašvaldības uzņēmumu. Lai gan Ventspilī jau kopš 2000.gada tiek apgūti Eiropas Savienības fondu līdzekļi un īstenots ūdenssaimniecības attīstības projekts vairākās kārtās un šobrīd kvalitatīvi ūdenssaimniecības pakalpojumi pieejami jau 98,5% pilsētas iedzīvotāju, tomēr viens ir sniegtā iespēja un padotie atzari, kas izbūvēti, bet otrs – faktiskie pieslēgumi, norāda ŪDEKA.

Lai noskaidrotu, kāpēc liela daļa pilsētas iedzīvotāju atturas no pieslēgšanās centralizētajai kanalizācijas sistēmai, pašvaldības SIA ŪDEKA šogad veica iedzīvotāju aptauju. Apkopojot tās rezultātus tika secināts, ka ne visi iedzīvotāji esot pietiekami informēti par īpašuma pieslēgšanas procesu, kā arī par ŪDEKA sniegtajām iespējām, kas šo procesu atvieglo.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA