12. maijā plkst. 20.00 Ventspils Kultūras centra sociālo tīklu Facebook un YouTube kontos pie skatītājiem nonāks Ventspils teātra tiešsaistes raidījums “Mainīgie 2000.”, tādējādi tiks turpināta Ventspils teātra 75 gadu jubilejas cikla “Svētki, šodien atkal svētki…” pasākumu sēriju.

Iepriekšējos raidījumos skatītāji varēja iepazīties ar teātra sarežģītajiem, bet ražīgajiem 70. un 80. gadiem. Režisors Imants Jaunzems atgādināja par trauksmainajiem 90 – ajiem, toties triloģijas noslēdzošajā raidījumā galvenajā lomā būs režisors Agris Krūmiņš, viņa vadībā Ventspils teātrī no 2001. līdz 2016.gadam pavisam kopā tika iestudētas 16 izrādes.

Intervijā ar šī brīža Ventspils teātra režisori Viju Draviņu varēsim dzirdēt Agra Krūmiņa atmiņas par Ventspils teātrī pavadīto laiku un ieskatīties video fragmentos un fotoattēlos no izrādēm. Varēsim ieklausīties video intervijās ar aktieriem Olafu Indersonu, Vitu Vītolu, Vitu Kaudzi, Kasparu Doniņu, Lilitu Melderi un Jāni Birznieku.

Režisore Vija Draviņa: “Raidījums „Mainīgie 2000.” ir noslēdzošais cikla raidījums, veltīts Ventspils teātra 75 gadu jubilejai. Šo raidījumu laikā esam saņēmuši tik daudz laba vēlējumus mūsu teātrim, ka tagad mums atliek tikai pastāvēt, augt un attīstīties, piedzīvot daudzas brīnišķīgas izrādes un turpināt būt kopā ar jums, mīļie skatītāji. Uz tikšanos raidījumā!”

Ventspils teātra trešais tiešsaistes raidījums “Mainīgie 2000.” ir tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Kurzemes plānošanas reģiona finansiālu atbalstu.

 

10.05.2021. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs