Trīs intriģējošas prezentācijas šovakar Ventspils ICT cluster Meetup

1320

Otrdienas vakarā Ventspils Galvenajā bibliotēkā plkst.18 notiks Ventspils ICT cluster Meetup pasākums, kurā ar savu pieredzi dalīsies Ventspils pilsētas informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pilotkonkursa otrās kārtas dalībnieki un uzstāsies ar trim intriģējošām prezentācijām.

Kā pastāstīja pasākuma rīkotāji Ventspils Digitālais centrs, šī tikšanās būs īpaši interesanta un būtiski noderīga ikvienam Ventspils informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozarē strādājošam uzņēmumam un iestāžu pārstāvjiem un vienkārši interesentiem. Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt vairāk par Ventspils IKT pilotprojektu programmas dalībniekiem, viņu pieredzi un izstrādātajiem risinājumiem, kā arī gūt iedvesmu savas inovatīvās idejas realizēšanai nākamajā pilotprojektu konkursa kārtā, kas plānota jau drīzumā.

Pasākumā paredzēta TestDevLab prezentācija par Ventspils sabiedriskā transporta lietotnes izstrādi, uzņēmuma ĢeoDATI prezentācija par ģeotelpisko datu attēlošanu bez speciālās programmatūras, uzņēmuma SIA MAZZY prezentācija par ēku energoresursu patēriņa uzskaiti un monitoringu tiešsaistē. Pēc tam notiks sarunas neformālā gaisotnē ar uzkodām.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Interesentiem gan iepriekš vēlams reģistrēties dalībai pasākumā šeit: www.ej.uz/clustermeetup9.

ICT cluster Meetup Ventspilī notiek jau trešo gadu. Pirmo šāda veida pasākumu Digitālais centrs organizēja 2016. gada oktobrī. Līdz šim notikuši jau astoņi ICT cluster Meetup pasākumi, kurus vidēji apmeklē ap 40 nozares interesentu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC