Informējam, ka līdz 31. maijam vēl ir iespēja ģimenēm ar bērniem piedalīties pašvaldības organizētajā fotokonkursā “Mazais ventspilnieks” un saņemt vērtīgas balvas.

Atbilstoši gadalaikam, fotokonkursa tēma ir “Mazulis bauda pavasari Ventspilī”. Aicinām ventspilnieku ģimenes ar bērniņiem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) t.i., līdz bērniņa ceturtajai dzimšanas dienai, aktīvi iesaistīties pilsētas sabiedriskajā dzīvē, fotografēt savus mazuļus un pavasarīgās bildes parādīt arī mums, iesūtot savas bildes uz e – pastu: mazulis@ventspils.lv .

Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai, kā arī, iesniedzot fotogrāfiju, autoram jānorāda – vārds, uzvārds, kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts).

Fotokonkursa ietvaros iesūtītās fotogrāfijas vērtēs šim mērķim īpaši izveidotā programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” žūrijas komisija, priekšroku dodot tām fotogrāfijām, kurās būs iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, ņemot vērā arī atbilstību noteiktajai tēmai, fotogrāfijas oriģinalitāti un kvalitāti. Konkursa darbi tiks atlasīti un vērtēti nākamo divu nedēļu laikā pēc konkursa darbu iesniegšanas termiņa beigām.

Trīs labāko fotogrāfiju autori balvā saņems naudas balvas un dāvanu karti Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējumam visai ģimenei. 1. vietas ieguvējs balvā saņems 100 eiro, 2. vietas ieguvējs – 70 eiro, savukārt 3. vietas ieguvējs – 50 eiro.

Fotogrāfiju autori, iesniedzot fotogrāfijas fotokonkursam, atļauj konkursa rīkotājiem fotogrāfijas izmantot nekomerciāliem mērķiem, kā arī publicēšanai Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos un Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv.

Plašāku informāciju par programmu un fotokonkursa nolikumu var iepazīties mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv/ un www.ventspils.lv sadaļā Mazulim draudzīga pilsēta, kā arī aicinām sekot līdzi citiem jaunumiem sociālajā tīklā „Facebook”.

 

24.05.2021. / Autors: Ventspils pilsētas Sociālais dienests  / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs