Ventspils Sociālajā dienestā 1. martā tiks uzsākta iesniegumu pieņemšana, lai saņemtu Ventspils valstspilsētas pašvaldības vienreizējo pabalstu Lieldienās.

Pabalstu Lieldienās 35 eiro apmērā var saņemt:

  • Ventspils pilsētā deklarēti pensionāri, personas ar invaliditāti un izdienas pensija ssaņēmēji, kuru pensijas apmērs mēnesī nepārsniedz 527 eiro (pirms nodokļu nomaksas);
  •  nepilngadīgi bērni ar invaliditāti.

Aizpildītos iesniegumus var iesniegt personīgi Sociālajā dienestā, ievietot pie Sociālā dienesta ieejas izvietotajā pastkastītē Raiņa ielā 10 vai Talsu ielā 39, (pastkastītes tiek tukšotas darba laikā), nosūtot iesniegumu Sociālajam dienestam pa pastu, kā arī nosūtot iesniegumu elektroniskā dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pastu socdienests@ventspils.lv.

Tām personām, kurām objektīvu iemeslu dēļ pabalstu nepieciešams piegādāt dzīvesvietā, tas tiks nodrošināts.

Bērniem ar invaliditāti pabalsts tiks pārskaitīts uz bērna vecāka norēķinu kontu.

Ventspils valstspilsētas pašvaldībā minētā atbalsta sniegšana šogad plānota vairāk kā 5800 personām, tam atvēlot vairāk kā 204 tūkst. eiro.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils valstspilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils Sociālā dienesta mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv un sociālo tīklu “Facebook” lapā.

 

1.03.2024. / Autors: Ventspils Sociālais dienests / Foto: Ventspils Sociālais dienests