Pašvaldību vēlēšanās Ventspilī vienotā sarakstā startēs Reģionu apvienība, VL-TB/LNNK, Latvijas attīstībai un Vienotība, intervijā Latvijas Avīzei atklājis šī vienotā saraksta līderis Ģirts Valdis Kristovskis.

Šajā sarakstā tikšot iekļauti daudzi pazīstami cilvēki, piemēram, VL-TB/LNNK Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics, Vienotības Ventspils nodaļas vadītāja, pašvaldības domes deputāte Dace Korna un viņas vietnieks Uģis Goldmanis. Vēlēšanu sarakstā iekļauts arī kādreizējais Ventspils domes deputāts un pašreizējā mēra Aivara Lemberga oponents Ojārs Grinbergs.

Sarakstā ir arī AS VB mediju grupa, AS Kurzemes radio un citu uzņēmumu esošais un bijušais valdes loceklis Edgars Čeporjus, bijusī Ventspils Augstskolas rektore Gita Rēvalde, Baltijas Asociācija – transports un loģistika prezidente Inga Antāne, kā arī Eduards Ratnieks, Raimonds Kalniņš, Aivis un Ivars Landmaņii un citi.

“Būsim komanda, kas tic vērtībām un uztur ideālus, esam profesionāli sagatavoti, ar plašu pieredzi dažādās jomās,” norādīja Kristovskis.

Politiķis kritiski vērtē pašreizējā Ventspils mēra darbību, minot, ka vara Ventspilī trīsdesmit gadu garumā ir bijusi kā viena cilvēka orķestris. Šādi darbojoties, esot šis tas pat sasniegts. Tikai par nesamērīgi augstu cenu. Pilsētu ir vadījis cilvēks, kura darbībai nav nekāda sakara ar tirgus ekonomiku un uzņēmumu vadību civilizētā izpratnē. Patiesībā esot runa par politiskās ietekmes izmantošanu, pilsētas infrastruktūras slēptu sagrābšanu un lietošanu neiedomājama apjoma personīgā labuma gūšanai.

Autors: Ventspilnieks.lv/LETA – Foto: Edijs Pālens/LETA