Ventall Termināls mācību laikā imitēs ugunsgrēku un naftas produktu noplūdi

1433

Rīt ostā strādājošais uzņēmums SIA Ventall Termināls sadarbībā ar Ventspils brīvostas pārvaldi rīkos civilās aizsardzības mācības, kuru laikā tiks imitēts ugunsgrēks un naftas produktu noplūde. Mācībās piedalīsies arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts robežsardze un citi valsts, pašvaldības un Ventspils uzņēmumu atbildīgie dienesti, informēja pašvaldībā.

Mācībās tiks inscenēta situācija, kad uzņēmuma teritorijā iekļūst neidentificēta persona un veic aizdomīgas darbības. Neilgi pēc tam piestātnē nenoskaidrotu iemeslu dēļ izcelsies ugunsgrēks, kā rezultātā tiks bojāta piestātnes naftas produktu pārkraušanas tehnoloģiskā iekārta un notiks naftas produktu noplūde piestātnes tehnoloģiskajā zonā un ostas akvatorijā. Mācību laikā kuģu piestātņu teritorijā iespējams novērot sadūmojumu.

Pilsētas teritorijā un ostas akvatorijā būs novērojama speciālās tehnikas un peldlīdzekļu pārvietošanās ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signāliem. Tādēļ iedzīvotāji aicināti izturēties ar sapratni pret iespējamajiem satiksmes ierobežojumiem uzņēmuma tuvumā.

SIA Ventall Termināls atvainojas par iespējamām neērtībām.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils brīvostas pārvalde