Šogad GGFEST Ventspilī satiksies pasaules līmeņa ekstrēmie sportisti, asas izjūtas, ielu kultūra, aizrautība un izcili garšīgs ēdiens ar nemainīgu kvalitāti – tiem, kas mūžīgi kustībā, ģimenēm ar bērniem un visiem dzīves gardēžiem.

Festivāls notiks no 23.līdz 25. jūlijam, Ventspilī.

Ventspils skeitparkā pulcēsies ne tikai ekstrēmo sporta veidu pārstāvji, bet arī ēdienu entuziasti, pavāri ar pieredzi un tie, kas vēlas savas garšas kārpiņas aizsūtīt sajūtu ceļojumā.

Trīs dienas tiks darbināti grili, kūpinātavas, blenderi, mikseri un viss iespējamais virtuves ekipējums, ko vien varēs paņemt līdzi uz Ventspili.  Piedāvājumā kraukšķīgi frī kartupeļi, krāsaini veģetārie ēdieni, sviestmaizes, vrapie, daudzveidīgi salāti, pankūkas, burbuļvafeles, unikāli Taivānas hamburgeri, picas un pastas, un pat mutē kūstoši burgeri no Baltijas labākajiem BBQ meistariem. Un tas noteikti nav vēl viss.

Nedēļas nogale solās būt karstākā šajā vasarā, tādēļ saldējums vafelēs, uz kociņa, bez kociņa, trauciņos un kokteiļos. Atrodi tik sev tīkamāko un veldzējies!

Kad sāk beigties enerģija, meklē melno kafijas vāģi, kas padarīs Tavu dienu spožāku un možāku.

Atceries! Ekstrēma sportošana var novest pie maksimāla izsalkuma!

Ar pilno programmu vari iepazīties www.ggfest.com mājaslapā.

GG Fest organizators iesaka visām pasākuma iesaistītajām pusēm lietot sejas maskas vai sejas aizsargus (ieskaitot šalles vai citu mutes-deguna aizsegu) vietās, kur iespējama lielāka cilvēku pulcēšanās un kur nav iespējams ievērot 2m distanci.

GG Fest norises vietās atrasties būs aizliegts personām, kam noteikti pašizolācijas, mājas karantīnas vai stingras izolācijas nosacījumi vai kurām ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes.

 

20.07.2021. / Autors: Ventspils Tūrisma informācijas centrs / Foto: Ventspils Tūrisma informācijas centrs