Ventspilī ienācis kruīza kuģis ar 470 tūristiem un 300 cilvēku ekipāžu

572

Piektdienas, 21.jūnija rītā, Ventspils ostā ienācis kruīza kuģis Amadea ar 470 tūristiem un 300 cilvēku lielu apkalpes ekipāžu, informēja Ventspils brīvostas pārvaldē.

Kuģis ienāca Ventspils ostas akvatorijā agri no rīta. Tas ir pietauvots pie 16.piestātnes jeb rajonā, kur ierasts redzēt prāmjus. Kuģis ir būvēts 1991.gadā un tas ir 193 metrus garš, bet tā platums sasniedz 25 metrus. Uz kuģa ir astoņi klāji.

Kuģis uzturēsies Ventspils ostā tikai šo dienu un jau plkst.17 dosies atkal ceļā.

Amadea ir viens no vācu populārās kruīzu kompānijas Phoenix Reisen kuģiem. Tajā ir astoņi pasažieru klāji ar kajītēm 600 pasažieriem, vairāki restorāni un bāri, baseins, sporta un izklaides iespējas. 1991.gadā būvētais kuģis ir 193 metrus garš un 25 metrus plats. Kruīza kuģa pasažieriem plānots apskatīt skaistākās Ventspils vietas, kā arī Užavu un Kuldīgu. Kuģis Ventspilī piestās jau otro reizi, iepriekšējā tā viesošanās šeit bija pagājušā gada augustā.

Šis ir otrais kruīza kuģis, kas šogad piestās Ventspilī. Pirms dažām nedēļām Ventspils ostā ienāca vācu kruīza kuģis Albatros ar vairāk nekā 800 pasažieriem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils pašvaldības mārketinga nodaļa