Nodibinājums ”Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldību 4. aprīlī no plkst. 10:00-16:00 Akmeņu ielā 5, Ventspilī, organizē semināru ”Mākslīgā intelekta ChatGPT un citu digitālo rīku pielietošana ikdienas darbu veikšanai”.

Šī ir unikāla iespēja Ventspils iedzīvotājiem, kuri vēlas paplašināt savu redzesloku un pielāgoties jaunākajām tehnoloģijām. Semināra mērķis ir sniegt apmeklētājiem zināšanas un praktiskas iemaņas mākslīgā intelekta izmantošanā ikdienas un profesionālajā darbībā, pievēršot īpašu uzmanību ChatGPT tehnoloģijai.

Semināru vadīs Ēvalds Urtāns – mākslīgā intelekta pētnieks un tehnoloģiju uzņēmuma “Asya.ai” vadītājs, kurš ir atzīts par vienu no nozares vadošajiem ekspertiem. Viņa zināšanas un praktiskie padomi noderēs, lai saprastu, kā mākslīgais intelekts var kļūt par nenovērtējamu rīku efektivitātes paaugstināšanā un jaunu iespēju atklāšanā gan ikdienā, gan profesionālajā darbībā.

Seminārā tiks aplūkots plašs tēmu loku – sākot ar mākslīgā intelekta vēsturi un tā tendencēm, līdz pat detalizētam ChatGPT un citu digitālo rīku izklāstam, kuri var būtiski uzlabot darba procesus un ikdienas darbības. Semināra programmu papildina praktiskas darbnīcas un interaktīvas diskusijas, kas veicinās zināšanu apmaiņu un praktisko prasmju attīstību.

Semināra dalībniekiem būs iespēja ne tikai gūt jaunas zināšanas, bet arī uzdot jautājumus, apmainīties ar pieredzi un veidot jaunas profesionālās saites. Seminārs būs vērtīgs resurss ikvienam, kurš vēlas efektīvi integrēt mākslīgā intelekta tehnoloģijas savā darbības sfērā, kā arī tiem, kuri meklē iedvesmu inovācijām un tehnoloģiju izpratnes paplašināšanai.

Izmantojiet iespēju apmeklēt šo bezmaksas semināru un dot savai profesionālajai karjerai jaunu impulsu ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju palīdzību!

Ar semināra programmu var iepazīties šeit.

Lai apmeklētu pasākumu, jāveic iepriekšēja pieteikšanās šeit! Vietu skaits ir ierobežots.

Seminārs tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

 

27.03.2024. / Autors: Nodibinājums ”Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” / Foto: Nodibinājums ”Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”