Otrdien, 14.maijā, notiks kārtējais pasākums Ventspils #TechUp, kura laikā tiks parakstīts sadarbības memorands par spēļu industrijas attīstību Ventspilī, informēja Ventspils Digitālā centra IT klastera vadītāja Žanete Mertena.

Šāds memorands izstrādāts Baltijas jūras reģiona programmas 2014 – 2020 projekta Baltijas spēļu izstrādes industrija – Stiprinot reģionālo attīstību ietvaros un tā mērķis ir sekmēt efektīvu un atklātu sadarbību starp memoranda parakstītājiem, kopīgi veidojot Ventspilī labvēlīgu vidi spēļu izstrādātāju un entuziastu kopienas veidošanai, izglītošanai, popularizēšanai, kā arī spēļu izstrādes uzņēmumu piesaistei un attīstībai. Sadarbības memorandu parakstīs Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija, Ventspils Digitālais centrs, Ventspils Augstskola un Ventspils Augsto tehnoloģiju parks.

Mertena skaidroja, ka pasākuma laikā varēs uzzināt par spēļu izstrādes industrijas šī brīža situāciju Latvijā, spēļu pielietojumu izglītībā, kā arī dzirdēt pieredzes stāstu no industrijas pārstāvja.

Savukārt pasākumā Ventspils #TechUP var pieteikties ikviens interesents, aizpildot pieteikuma formu šeit: www.ej.uz/VentspilsTechUP2.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Digitālais centrs