Ventspilī sāk darboties jauns reģionālais medijs Ventspilnieks.lv

3182

Ventspilī darbību uzsācis jauns medijs – laikraksts un ziņu portāls Ventspilnieks.lv, kas turpmāk ventspilniekiem dos iespēju iegūt neatkarīgas ziņas un analītiskus rakstus par norisēm Ventspils pilsētā.

Plānots, ka laikraksts sākotnēji iznāks katru otro nedēļu un tas būs bezmaksas pieejams iedzīvotājiem to pastkastītēs. Savukārt portālā www.ventspilnieks.lv ventspilnieki varēs lasīt jaunākās ziņas katru dienu.

Šis portāls un laikraksts ir alternatīvs medijs pašlaik Ventspilī pieejamajam laikrakstam Ventas Balss un pilsētas pašvaldības portālam Ventspils.lv. Tā izdevējs ir biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Laikraksta mērķis ir sniegt objektīvu un neatkarīgu no pašvaldības uzstādījuma viedokli un informācijas atspoguļošanu.

Ilona Bērziņa, Ventspilnieks.lv galvenā redaktore: “Ventspilij šobrīd pietrūkst spēcīgu alternatīvu mediju, kas nebaidītos paust neatkarīgu un, ja pelnīts, pat skarbu viedokli. Ventspilnieks.lv ir laikraksts un portāls, kas analizēs un pētīs notikumus pilsētā. Mūsu mērķis ir palīdzēt veicināt pilsētas izaugsmi ilgtermiņā, un, vadoties no šī skatpunkta, arī atspoguļot notikumus, paust ekspertu un ventspilnieku viedokļus un rosināt diskusijas par mums visiem vēl labāku Ventspili.”

Pirmajā drukātajā izdevumā apskatītas tēmas, kas skar Ventspils ostu attīstību un tranzītu. Tāpat ventspilnieki tiks iepazīstināti ar cilvēku stāstiem, kuri līdz šim palikuši nepietiekami pastāstīti un atspoguļoti, bet kas stāsta gan pozitīvus stāstus, gan arī iezīmē problēmas.

Laikraksta pirmais numurs iznāk 3.martā. Portāla aktualitātes var lasīt www.ventspilnieks.lv un sekot līdzi Facebook.lv/ventspilnieks.

Biedrībai Par taisnīgumu un atklātību ir mediju izdošanas licence, un tās darbība tiek uzturēta no ziedojumiem.