Ventspilī šķiroto atkritumu laukumos izvieto īpašus grāmatu plauktus

0
368

Lai grāmatas, kuras daudziem vairs nav vajadzīgas, netiktu izmestas atkritumu konteineros, šķiroto atkritumu laukumos Ventspilī izvietoti īpaši grāmatu plaukti, informēja pašvaldības uzņēmumā Ventspils labiekārtošanas kombināts.

Grāmatu apmaiņas punktus, kas ir grāmatu plaukti ar grāmatām, kurās var ikviens ievietot sev nevajadzīgās grāmatas un varbūt tajos atrast ko noderīgu sev, izveidoja Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a.

Ventspils labiekārtošanas kombināts cer, ka grāmatas arī nākotnē paliks nemainīga vērtība – arī mūsdienu tehnoloģiju laikmetā. Tādēļ uzņēmums aicina ikvienu ventspilnieku neizmest grāmatas atkritumu konteineros, bet gan ļaut tām ceļot pie jauniem lasītājiem.

“Šādu Grāmatas apmaiņas punktu galvenā priekšrocība ir tā, ka paņemot vai ieliekot grāmatu skapī, nav nekādu pienākumu citam pret citu – katrs interesents var ielikt skapī sev vairāk nevajadzīgu grāmatu un paņemt lasīšanai kādu no citu atnestajām grāmatām. No Grāmatu apmaiņas punktiem paņemtās grāmatas nav jānes atpakaļ,” skaidroja uzņēmumā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay