Ventspilī uz Eiropas mēroga semināru pulcējas 60 svarcēlāji un treneri

1178

Trīs dienas – no ceturtdienas līdz sestdienai – Ventspilī norisinās Latvijas svarcelšanas federācijas un Eiropas svarcelšanas federācijas rīkota starptautiska svarcelšanas treniņu nometne un seminārs. Nometnē un seminārā piedalās 60 sportisti un treneri no Beļģijas, Dānijas, Igaunijas, Somijas, Lielbritānijas, Īrijas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Zviedrijas, Turcijas un Islandes.

Treniņi un seminārs norisināsies sporta namā Centrs. Ik dienas no plkst.9.30 līdz 12.30 notiks praktiskās nodarbības svarcelšanas tehnikā, raušanā un grūšanā, kā arī papildvingrinājumos, kuras vadīs treneris Eduards Andruškēvičs kopā ar savu Beļģijas kolēģi.

Savukārt pēcpusdienā sporta nama Centrs sporta spēļu zālē notiks teorētiskas apmācības un seminārs par aktuāliem svarcelšanas sporta jautājumiem, tostarp uztura bagātinātāju lietošanu un dopingu. Seminārā uzstāsies Eiropas svarcelšanas federācijas ģenerālsekretārs Hasans Akus no Turcijas, kā arī Eiropas svarcelšanas federācijas valdes loceklis Kolins Baklejs no Īrijas un citi speciālisti.

No Latvijas seminārā piedalās treneri Eduards Andruškēvičs, Viktors Ščerbatihs,Ulvis Bērzons un Vadims Sļesarevs.