Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1362

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 44. numuru!

Laikraksta numura galvenais fokuss šoreiz uz to, ko jaunais gads nesīs ar valsts īstenoto jauno nodokļu reformu. Kādi būs ieguvumi, kādas būs iespējas papildus nopelnīt, kā arī nodokļu samērīguma nozīme.

Samērā nesenā pagātnē Ventspils pilsētas domē skatīja divus, kā tagad izrādās, savstarpēji saistītus jautājumus. 2017. gada 15. septembrī deputāti lēma par zemes gabala iegādi Lāčplēša ielā 1A, 3424 kv.m. platībā par veselam saprātam neiedomājamu cenu – 200 000 eiro jeb 58,41 eiro par kvadrātmetru, savukārt 2017. gada 7. decembrī Ventspils pilsētas dome pieņēma izmaiņas Ventspils pilsētas attīstības programmas 2014.-2020. gada investīciju plānā, nosakot arī Ventspils pilsētas degradētās teritorijas. Liels bija Apvienotā saraksta deputātu izbrīns, kad konstatēja, ka iepriekš par pasakainu naudu iegādāta teritorija nu skaitās degradēta… Plašāk laikrakstā.

Tagadējais ventspilnieks Fridons Pipija Latvijā ieradies no Gruzijas. No zemes, par kuru leģenda vēstī, ka Dievs to sākotnēji bija iecerējis atstāt sev. Kad viņš pasaules tautām klātienē dalījis teritorijas dzīvošanai, gruzīni uz pilnsapulci nokavējuši, jo tieši tajā laikā dzīrojuši. Kad vēlāk gājuši lūgt zemi, Radītājs viņiem pārmetis neierašanos. Gruzīni skaidrojuši, ka tam nav bijis vaļas, jo šajā laikā par godu un slavu Dievam tukšojuši vīna kausus. Un piedāvājuši Dievam pašam pārliecināties, ka viņi dzīrēs tiešām tā arī dara. Visaugstākais ieradies, un viņam tik ļoti iepaticies būt līksmās tautas vidū, ka viņš gruzīniem piešķīris zemi, ko iepriekš rezervējis sev. Fridons neslēpj, ka lolo cerību kādreiz šai paradīzes stūrītī atgriezties, bet jau tagad zina, nespēs dzīvot bez savas otrās dzimtenes, citādā veidā Dieva izredzētās un svētītās Latvijas.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē vai pārlapo to šeit, portālā Ventspilnieks.lv (spied uz raksta ilustrāciju un varēsi izlasīt visu avīzi).

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 12.janvārī!