Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1108

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 47. numuru!

Laikraksta numura galvenais fokuss vērsts uz to, kādēļ Ventspils pilsētas domes apstiprinātais šī gada budžets ir vērtējams kā neleģitīms.  Par to, kāda bija budžeta pieņemšanas gaita, saruna ar Ventspils domes opozīcijas frakcijas vadītāju, deputātu Ģirtu Valdi Kristovski.

Katrs uzņēmējs uz jauno gadu raugās ar cerībām, ka tas būs labāks par iepriekšējo, arī laikā, kad nozarē valda ne tie rožainākie laiki. Turpināt iesākto un mērķtiecīgi strādāt pie izvirzīto prioritāšu sasniegšanas un īstenošanas dzīvē – ar šādu moto 2018. gadā raugās viens no Ventspils ostā visveiksmīgāk strādājošajiem uzņēmumiem SIA Noord Natie Ventspils Terminals.

Piltenieks Jānis Freimanis ārpus tiešā darba vienmēr bijis un ir tik vitāls, iznesīgs un atraktīvs, ka viņu grūti iedomāties sēžam pie rakstāmgalda, matemātiski funktierējot, kā ekonomiski izdevīgu padarīt lielas lauku kolektīvās saimniecības darbu. Bet tieši to viņš mūža lielāko daļu ir darījis, Jelgavā iegūtajā specialitātē strādājot par galveno ekonomistu savulaik vienā no spēcīgākajiem Ventspils rajona kolhoziem Piltene, bet vēlāk kļūstot par priekšsēdētāju Ventspilij blakus esošajā kopsaimniecībā Draudzība. Gan ar piebildi, ka bikšdibenu no krēsla nekad nav slinkojis pacelt, lai klātienē pārbaudītu, vai un kā viņa izplānotie cipari strādā konkrētā objektā un darbavietā.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē vai pārlapo to šeit, portālā Ventspilnieks.lv (spied uz raksta ilustrāciju un varēsi izlasīt visu avīzi).

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 2.februārī!