Ventspilī strādājošais Ukrainas uzņēmumu grupas Immer Group uzņēmums, fleksiblo iepakojumu un etiķešu digitālās drukas ražotne Immer Digital pievienojusies pasaulē lielākajai korporatīvās atbildības un labas pārvaldības iniciatīvai – Apvienoto Nāciju organizācijas (ANO) Globālajam līgumam, informē uzņēmuma prezidente Irina Mirošņika.

Viņa stāsta, ka jau vairāk nekā 20 gadus Immer Group uzņēmējdarbības neatņemama sastāvdaļa ir korporatīvās sociālās atbildības ievērošana, kā arī videi draudzīgu tehnoloģiju attīstība un izmantošana, kas saskan ar ANO Globālā līguma darbības pamatprincipiem.

“Mūsu pievienošanās ANO Globālā līguma iniciatīvai paver mums jauna līmeņa iespējas uzlabot sociālo un korporatīvo atbildību. Aktīvi iesaistāmies vides aizsardzības jautājumu risināšanā, pastāvīgi izstrādājam jaunus inovatīvus, cirkulārās ekonomijas atbalstošus iepakojuma risinājumus,” komentēja Immer Group prezidente Mirošņika.

Iniciatīvu veido desmit uzņēmumu sociālo atbildību stiprinoši principi, kas rosina uzņēmumus ievērot cilvēktiesības un darba apstākļus, saudzēt vidi un vērsties pret korupciju. Iesaistoties kustībā, Immer Group uzņēmumi ir apņēmušies ievērot savu darbinieku, klientu, sadarbības partneru un visas sabiedrības kopējās intereses, tādējādi veicinot uzņēmējdarbības vides un sabiedrības attīstību savā reģionā un visā pasaulē, norāda uzņēmums.

Šobrīd ANO Globālā līguma kustībā ir apvienojušies nepilni 13 000 dažāda lieluma nozaru uzņēmumu no 170 valstīm. Kopš 2001.gada Globālā līguma kustība darbojas arī Latvijā un saskaņā ar informāciju mājas lapā iniciatīvai pievienojušies astoņi Latviju pārstāvoši uzņēmumi.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA