Visi, kas mīl jūru, kāpas un vēlas baudīt jaukā biedru grupā spirgto jūras gaisu, 22.aprīlī aicināti uz īpašu tradicionālu talku, kuras aizsākumi datējami jau ar 2005.gadu. Pulcēšanās no plkst.9.30 autostāvlaukumā uz vecā Užavas ceļa pie Lemberga hūtes, lai kopīgi dotos uz NATO nobrauktuves rajonu.

Tradīcija talkot šajā rajonā aizsākās jau 2005.gadā, kad toreizējais Vārves pagasta priekšsēdētājs Artūrs Cīrulis uzaicināja sakopt ventspilnieku iemīļotu pastaigas un uzturēšanas vietu. Kopš tā laika talka šajā vietā norit ik gadu.

Talkotāji attīrīs pilsētas pludmalei pieguļošo kāpu zonu, jūras krastu no ventspilnieku sastrādātajiem “nedarbiem”, kā arī priežu mežu no padomju armijas atstātajiem “labumiem”.

Pēc svētīgi padarītā darba ap plkst.12 paredzēts baudīt lauku virtuves vārītu zupu, ko būs sarūpējušas Vārves pagasta saimnieces, dalīsies ar dienas iespaidiem un ar kopēju fotogrāfēšanos piemiņai.

Aicināti talkot gan lieli, gan mazi, kuplākas un mazāk kuplas ģimenes, draugi, kaimiņi, kolēģi. Vēlams iepriekš pieteikties, lai sarūpētu pietiekamā daudzumā cimdus un maisus. Pieteikšanās pa tālruni 29274307 (Ojārs Grīnbergs).

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ojārs Grīnbergs