18. novembrī, par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanai, Reņķa dārzā un pa pilsētas ielām notika Latvijas 105. jubilejai veltīts pasākums, kurā ikviens varēja izvēlēties skriet, soļot vai nūjot 11,5 kilometrus vai izbraukt ar velosipēdu 19 kilometrus garo valsts kontūru pa Ventspils ielām.

Starts 19 kilometru velobraucienam tiks dots Reņķa dārzā, bet 11,5 kilometru skriešanas, nūjošanas un iešanas distancei Zvaigžņu un Sabiles ielu krustojumā. Kopumā pasākumā piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieki. Pēc finiša ikviens varēja nobaudīt siltu tēju un putru, kā arī saņemt Atbalsta centra “Cimdiņš” bērnu Ventspils pludmalē salasītu un autentiski apgleznotu akmeni – “Svinam kopā”.

Trases veidotas sadarbībā ar SIA “Ģeodēzists” un Veloceļojumi.lv pārstāvjiem.

Pasākums organizēts Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu.

Paldies visiem dalībniekiem par iesaistīšanos!

 

21.11.2023. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde