Ventspils pilsētā deklarētie pensionāri un personas ar invaliditāti, kā arī bērni ar invaliditāti, bāreņi un bez vecāku gādības palikuši bērni, tāpat arī bērni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm var sākt saņemt Ziemassvētku pabalstus, pastāstīja Ventspils pilsētas Sociālā dienesta pārstāve Kristiāna Lemberga.

Trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes ar bērniem pabalstu Ziemassvētkos saņems dāvanu kartes veidā un tās vērtība būs 30 eiro. Iepirkumu karti ir iespējams izmantot pārtikas produktu un citu sadzīves preču iegādei.

Ventspilī deklarētie pensionāri un personas ar invaliditāti, kuru pensijas apmērs pirms nodokļu nomaksas (neskaitot piemaksu pie pensijas) nepārsniedz 365.00 eiro, saņems pabalstu 43 eiro vērtībā. To iespējams saņemt gan savā bankas kontā, gan Sociālā dienesta kasēs.

Pensionāriem un personām ar invaliditāti, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties Sociālajā dienestā, pabalsts tiks piegādāts mājās no 2.decembra līdz 30.janvārim.

Tāpat arī ģimenes, kuras audzina bērnus ar invaliditāti vai bāreņus un bez vecāku gādības palikušus bērnus, pabalstu 43 eiro vērtībā gan kontā, gan kasē.

Kopumā Ziemassvētku pabalstiem pašvaldība atvēlējusi 316 000 eiro.

02.12.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay