Ventspilniekus aicina bezmaksas apmācībās pilnveidot savas digitālās prasmes

651

Ventspils pilsētas un Kurzemes reģiona iedzīvotāji ar zemām digitālajām prasmēm aicināti apmeklēt informatīvo semināru un pieteikties bezmaksas pilotmācībās, lai uzlabotu, attīstītu un pilnveidotu savas digitālās prasmes.

Projekts tiek īstenot starp Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju un Ventspils Digitālo centru. Projektā tiek veidota jauna izglītības iespēja pieaugušajiem ar zemām digitālajām prasmēm, kas nodrošinās esošo digitālo prasmju novērtējumu, iedzīvotāju mācības un sertifikāciju nodarbinātībai, personīgajai izaugsmei, sociālajai iekļaušanai un aktīvai pilsoniskai līdzdalībai.

Kā stāsta Ventspils Digitālā centra direktora vietnieks Raitis Roze, semināra laikā potenciālajiem dalībniekiem būs iespēja pieteikties uz mācību kursiem, kas tiks īstenoti kā jaukta tipa nodarbības – klātienes un tālmācību formātā. Nodarbības notiks laikā no šī gada marta līdz maijam. Uz informatīvo semināru tiek aicināti arī pārstāvji no organizācijām, kas strādā ar cilvēkiem ar zemām digitālajām prasmēm vai nodrošina to izglītošanu. Pieteikties semināram iespējams līdz 18. martam šeit: www.ej.uz/digitalas-prasmes.

Projekta mācību piedāvājums paredzēts pieaugušajiem, kuri jau izmanto digitālās tehnoloģijas, bet jūtas nepārliecināti par savām esošajām zināšanām un uzskata, ka viņu digitālās prasmes ir nepilnīgas. Dalībnieku vecums ir 25 gadi un vecāki.

Pilotmācībās paredzēts uzņemt līdz pat 30 dalībniekiem. Kopējais mācību ilgums 60 stundas, ieskaitot 40 stundu klātienes mācības un 20 stundu tālmācības.

Dalība pilotmācībās ir bezmaksas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay