Janvāra vidū Ventspilī sāksies smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas nodarbību cikls, kurā aicināti piedalīties ventspilnieki un tuvākās apkārtnes iedzīvotāji, lai palīdzētu atbrīvoties no kaitīgā netikuma. 

Kā inofmrēja Latvijas Atkarības psihologu apvienības pārstāve un šī projekta koordinatore Inga Dreimane, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā jau ir iespējams tagad. Pirmā informatīvā nodarbība notiks 17.janvārī plkst.18 un ilgs pusotru stundu. Pēc tam reizi nedēļā līdz 7.februārim ceturtdienās no plkst.18 līdz 21 notiks pārējās nodarbības. Visas nodarbības norisināsies Olimpiskā centra Ventspils basketbola halles preses centra telpās.

Uz nodarbībām aicināts ikviens pilngadīgs, smēķējošs Ventspils vai Ventspilij tuvējo apkaimju iedzīvotājs, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

“Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma,” komentēja Dreimane.

Pieteikties iespējams, izmantojot interneta vietni nesmekesu.lv vai sūtot pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot savu vārdu un uzvārdu kā arī tālruņa numuru un norādi Ventspils grupa.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA