Ventspils Augstskola ar atvērto durvju dienu cer piesaistīt vairāk jaunus studentus

636

Ventspils Augstskola (VeA) 27.aprīlī rīkos atvērto durvju dienu, kur topošie studenti varēs uzzināt par studiju iespējām un studentu ikdienu VeA un piedalīties praktiskās nodarbībās.

Kā informēja VeA pārstāve Agnese Jēkabsone, pasākums sāksies plkst.11.30 ar augstskolas vadības uzrunu un informāciju par studiju programmām augstskolā, budžeta vietām, stipendijām, dienesta viesnīcu, karjeras un Erasmus+ programmas iespējām.

Pēc tam visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt Ekonomikas un pārvaldības fakultāti, Tulkošanas studiju fakultāti vai Informācijas tehnoloģiju fakultāti, kur varēs satikt fakultāšu vadību, docētājus, studentus, absolventus, kuri pēc augstskolas absolvēšanas veiksmīgi iesaistījušies darba tirgū, bet arī būs iespēja piedalīties praktiskajās nodarbībās un diskusijās.

Noslēgumā būs iespēja tikties ar Studentu padomes pārstāvjiem, kuri ikdienā rūpējas par sabiedrisko dzīvi augstskolā – organizē dažādus kultūras un izglītojošus pasākumus, kā arī pārstāv studentu intereses gan augstskolas institūcijās, gan Latvijas studentu apvienībā, skaidroja Jēkabsone.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VeA