No 14. – 24. jūlijam Latvijā notiek pieteikšanām studijām augstskolās. Lai ikviens studētgribētājs paspētu iesniegt dokumentus un lai dokumentu iesniegšana klātienē būtu iespējama arī ārpus klasiskā darba laika, Ventspils Augstskola 24. jūlijā rīkos “Nakts uzņemšanu studijās”, kad dokumentus klātienē būs iespējams iesniegt līdz pat plkst. 22.00.

Šobrīd pieteikties studijām pamatlīmeņa studiju programmās (bakalaura un pirmā līmeņa augstākās izglītības programmās) iespējams vienotajā uzņemšanas sistēmā www.latvija.lv, bet maģistra un doktora studijām, sūtot pieteikumu uz e-pastu studijas@venta.lv. Pieteikumu var iesniegt arī klātienē kādā no vienotajiem uzņemšnas punktiem. Ventspils Augstskolā vienotais uzņemšanas punkts darbojas katru darba dienu no plkst. 9.00 – 16.00, sestdienā no 11.00 – 15.00 un aicinām izmantot šo iespēju ikvienam, kuram ir kādi jautājumi vai neskaidrības, mūsu darbinieki centīsies atbildēt uz visiem jautājumiem un precizēt ikvienu informāciju par studijām.

Pieteikšanās pirmais periods noritējis sekmīgi un topošie studenti turpina iesniegt savus pieteikumus studijām. Līdz šim aktivitāte bijusi nedaudz augstākā kā iepriekšējos gados.

Ventspils Augstskola piedāvā 16 studiju programmas 3 studiju fakultātēs – Ekonomikas un pārvaldības fakultātē, Tulkošanas studiju fakultātē un Informācijas tehnoloģiju fakultātē.

No 7. augusta Ventspils Augstskola plāno izsludināt papilduzņemšanu, bet atgādinām, ka tad varēs pretendēt tikai uz tām studiju vietām, kuras nebūs aizpildītas, tāpēc aicinām nekavēties un iesniegt dokumentus pēc iespējas drīzāk!

Vairāk informācijas meklējiet www.venta.lv vai rakstot studijas@venta.lv .

 

21.07.2023. / Autors: Ventspils Augstskola / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs