Ventspils augstskolā sestdien noritēs atvērto durvju diena

1340

Ventspils Augstskola sestdien, 1.aprīlī, rīko atvērto durvju dienu, kurā īpaši aicināti piedalīties gan vidusskolēni, gan topošie studenti.

Pasākums tiks atklāts plkst.12 ar augstskolas rektora vietas izpildītāja Kārļa Krēsliņa uzrunu un informāciju par studiju programmām augstskolā, budžeta vietām, kopmītnēm un Erasmus+ programmas iespējām.

Pēc tam visi interesenti dosies uz Ekonomikas un pārvaldības fakultāti, Tulkošanas studiju fakultāti vai Informācijas tehnoloģiju fakultāti, kur būs iespēja satikt fakultāšu vadību un docētājus, studentus, kā arī absolventus, kuri pēc augstskolas absolvēšanas veiksmīgi iesaistījušies darba tirgū.

Informācijas tehnoloģiju fakultāte topošajiem studentiem piedāvās iespēju piedalīties nelielās praktiskajās nodarbībās, piemēram, pasākuma apmeklētāji varēs izveidot elektrodzinēju, noskaidrot kāda ir signālu skaņa, apciemot robotus un radiostaciju, kura ir izvietota uz augstskolas jumta un no kuras paveras skaists skats uz jūru un Ventspils pilsētu, kā arī uzzināt kā Latvija izskatās satelītattēlos. Pasākuma apmeklētāji varēs pieteikties un apmeklēt vairākas nodarbības.

Atvērto durvju dienu noslēgumā interesentiem būs iespēja tikties ar Studentu padomes pārstāvjiem, kuri ikdienā rūpējas par sabiedrisko dzīvi augstskolā – organizē dažādus kultūras un izglītojošus pasākumus, kā arī pārstāv studentu intereses gan augstskolā, gan Latvijas studentu apvienībā.

Autors: Ventspilnieks.lv