Ventspils brīvosta Maskavā reklamē tranzīta iespējas caur Ventspili

1278

Lai informētu par kravu tranzīta iespējām caur Ventspils ostu, Ventspils brīvostas pārvalde šonedēļ piedalās transporta un loģistikas nozares pasākumā Transporta nedēļa Maskavā. Ventspils brīvostas pārvalde ir viens no dalībniekiem Latvijas nacionālajā stendā.

Transporta nedēļa Maskavā ir prestižs Krievijas transporta un loģistikas nozares pasākums, kurā tradicionāli tiek izvērtēts būtiskākais aizvadītā gada veikums nozarē un nākotnes plāni. Tajā piedalās augstākie valdības un vadošie nozares pārstāvji Krievijā. Transporta nedēļas pasākumos piedalās arī Latvijas Republikas satiksmes ministrs Uldis Augulis un ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš.

Latvijas nacionālajā stendā pasākumu ietvaros pārstāvēts arī VAS Latvijas dzelzceļš, Rīgas brīvosta un Liepājas Speciālā ekonomiskā zona.

Savukārt no 5.līdz 8.decembrim Ventspils brīvostas pārvalde piedalīsies investīciju piesaistes pasākumā Šanhajā. Ventspils brīvostas mērķis šajā forumā – informēt par industriālās attīstības iespējām Ventspilī.