Ventspils pilsētas pašvaldība atvēlējusi 350 287 eiro Ziemassvētku pabalstu piešķiršanai pilsētā deklarētajiem pensionāriem un personām ar invaliditāti, bērniem ar invaliditāti, bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm. Kā informēja Ventspils domē, plānots, ka pabalstu Ziemassvētkos varēs saņemt 8249 ventspilnieku.

Jau no 1.decembra līdz nākamā gada 31.janvārim pensionāri un personas ar invaliditāti, kuru pensijas apmērs pirms nodokļu nomaksas, neskaitot piemaksu pie pensijas, nepārsniedz 315,14 eiro, pabalstu 43 eiro apmērā varēs saņemt norēķinu kontā, bet tie, kuri paši nevarēs ierasties Sociālajā centrā, pabalstu varēs saņemt mājās.

No 4.decembra līdz 27.decembrim Sociālā dienesta kasēs pabalstu Ziemassvētkos iepirkumu kartes veidā 30 eiro vērtībā par katru nepilngadīgu bērnu varēs saņemt trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes ar bērniem. Savukārt no 11.decembra līdz 31.janvārim Sociālā dienesta kasēs vai vecāku, aizbildņu norēķinu kontā pabalstu 43 eiro apmērā varēs saņemt ģimenes, kuras audzina bērnus ar invaliditāti vai bāreņus un bez vecāku gādības palikušus bērnus.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC