Investējot uzņēmuma attīstībā un autoparka modernizācijā, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” iegādājies jaunu, Eiropas Savienības standartiem atbilstošu specializēto atkritumu savākšanas autotehniku, tādējādi uzlabojot pakalpojuma sniegšanas kvalitāti un ātrumu.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” iegādātais “Volvo FM” markas atkritumvedējs aprīkots ar Somijas ražotāja “NTM” sadzīves atkritumu savākšanas un transportēšanas iekārtu. Specializētā autotransporta transmisijas tehniskie parametri ir sevišķi piemēroti apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem un grūti izbraucamiem lauku un meža ceļiem, tāpēc primāri automašīna tiks norīkota maršrutam Ventspils novada teritorijā.

Viena no jaunā autotransporta priekšrocībām ir samazināts kaitējums apkārtējai videi. Automašīna ir aprīkota ar Eiropas Savienības “Euro 6” atgāzu emisijas standartam atbilstošu dzinēju, kas nozīmē, ka ir samazināts kaitīgo izmešu daudzums atmosfērā un degvielas patēriņš.

Atkritumu savākšanas automašīnu piegādāja uzņēmums SIA “UNIMOTORS LATVIA”, kas ir viens no pieredzes bagātākajiem speciālās tehnikas tirdzniecības un servisa nodrošināšanas uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums veic specializēto transportlīdzekļu komplektēšanu un aprīkošanu, piedāvājot klientu vajadzībām atbilstošus individuālus tehnoloģiskos risinājumus.

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt ziņu uz e-pasta adresi vlk@ventspils.lv vai zvanīt pa tālr. 63626920.

 

6.10.2023. / Autors: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” / Foto: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”