Ventspils nafta: Esam gatavi lielākām investīcijām, taču nav varas iestāžu atbalsta

1457
Autors: Ventspils nafta
Autors: Ventspils nafta

Šā gada pirmajā pusgadā AS Ventspils nafta meitas uzņēmuma SIA Ventspils nafta termināls pārkrauto 4,29 miljonu tonnu naftas produktu apjoms ir tāds, kāds iepriekš bija uzņēmuma vadības prognozēs. Tomēr uzņēmums ir piesardzīgs par naftas un tās produktu pārkraušanas apjomiem nākotnē, taču ir gatavs lielākām investīcijām. Tiesa, pēc uzņēmuma vadības domām, to īstenot traucē būtiski šķēršļi.

“Turpinām saskarties ar izaicinājumiem gan Baltijas valstu ekonomiskajā vidē, gan lokāli, līdz ar to piesardzīgi raugāmies uz naftas un tās produktu transportēšanas apjomiem nākotnē,” portālam Ventspilnieks.lv uzsvēra AS Ventspils nafta valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups.

Viņš atzina, ka uzņēmums ļoti vēlētos turpināt attīstīties, tomēr to traucē darīt vitējās varas pārstāvju liktie šķēršļi. “Esam gatavi lielākām investīcijām biznesa attīstībai un lielākam pienesumam valsts tautsaimniecībai, taču pietrūkst pretimnākoša attieksme no varas iestādēm, piemēram, saņemot nepieciešamās atļaujas tvaiku savākšanas iekārtas uzstādīšanai Ventspils brīvostā,” pauda Kirkups.