Ventspils novadam jauns pašvaldības izpilddirektors

836

Ventspils novada domes sēdē par pašvaldības izpilddirektoru iecelts līdzšinējais domes administrācijas Iepirkumu nodaļas vadītājs Juris Krilovskis, informēja domē.

Līdzšinējās darba gaitas pašvaldībā Krilovskis sāka 2010.gada nogalē kā iepirkumu speciālists, bet kopš 2012.gada viņš bija Iepirkumu nodaļas vadītājs.
Pašvaldībā stāsta, ka Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks Krilovska kandidatūru izvirzīja vairāku apsvērumu dēļ. “Viņš ir Ventspils novada iedzīvotājs. Juris Krilovskis pārstāv jauno paaudzi, kam ir svarīga profesionālā izaugsme, pieredzējušajam administrācijas darbiniekam ar augstāko juridisko izglītību ir teicama izpratne par pašvaldības darba aktualitātēm. Krilovskim ir mērķtiecīgs redzējums par novada attīstību. Viņš vēlas uzlabot novada administrācijai pakļauto iestāžu un struktūrvienību komunikāciju ar novada iedzīvotājiem, ieviest pašvaldības darbā mūsdienīgās tehnoloģijas un uzlabot atgriezenisko saiti ar novada iedzīvotājiem,” uzsver novada domes vadītājs.
Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils novada dome