Sākot ar 5. oktobri, Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā norisināsies septiņu nodarbību cikls “Saliec puzli!”, kas paredzēts vecākiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādiem izaicinājumiem un grūtībām bērnu audzināšanā.

Atbalsta grupa “Saliec puzli!” izveidota ar mērķi sniegt atbalstu vecākiem, kuriem radušās grūtības bērnu audzināšanā.

Atbalsta grupas nodarbības ir bezmaksas un norisināsies 1 reizi nedēļā – pirmdienās no plkst. 16.00 līdz plkst. 18.00 Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā Raiņa ielā 10. Grupas lielums tiek paredzēts līdz 12 personām un nodarbības  vadīs sociālās darbinieces — Aļesja Caune un Līga Priedoliņa. Pieteikties nodarbībām ir iespējams pa tālr. 63601253 vai 63601210, kā arī pa e-pastu alesja.caune@ventspils.lv.

Atbalsta grupas nodarbībās būs ieskats dažādās bērnu audzināšanas tēmās: emocijas, disciplinēšana, ģimenes tradīcijas u.c., kas dotu iespēju vecākiem izzināt sevi un savu bērnu. “Saliec puzli!” dod iespēju vecākiem pilnveidot savas zināšanas grupā, dalīties ar savām idejām un pieredzi ar citiem dalībniekiem un saprast, ka neesi viens grūtībās. Katra nodarbība ir kā puzles gabaliņš, kas noslēgumā veido vecākiem vienotu izpratni par attiecībām ar bērnu.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils pilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils pilsētas Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils pilsētas Sociālā dienesta “Facebook” lapā.

24.09.2020. / Autors: Ventspils Sociālais dienests / Foto: Pixabay