Ventspils pilsētas svētku ietvaros, kā ierasts, piektdienas, 4. augusta, vakarā no plkst. 21.00 līdz plkst. 1.00 naktī apmeklētājiem būs atvērts Pludmales akvaparks. Maksa par ieeju Pludmales akvaparka virpuļu naktī ir 8 EUR personai.

Savukārt Piedzīvojumu parkā sestdien, 5. augustā, šogad pirmo reizi norisināsies Rodeļu nakts. Rodeļa nakts pasākumā no plkst. 21.00 līdz plkst 1.00 spēlēs DJ Ale. Mar, varēs baudīt ēdienus un dzērienus naksnīgā piedzīvojumu atmosfērā un pirmo reizi vērot izgaismoto rodeļu trasi. Darbosies arī atrakciju zonas atrakcijas.

Ieeja Piedzīvojumu parkā ir bez maksas, informācija par pakalpojumu cenām atrodama mājas lapā www.piedzivojumuparks.lv.

Rodeļu trase pakalpojumu cenas:

-bērnam vecumā no 3 līdz 7 gadiem nobrauciens ir bez maksas, bet tikai kopā ar pilngadīgu personu, kuram nobrauciens ir par maksu;

-jauniešiem vecumā no 8 -17 gadiem viena nobrauciena cena ir 3 eiro;

-pieaugušajiem viena nobrauciena cena ir 5 eiro.

Jaunā rodeļu trase uzbūvēta Piedzīvojumu parkā uz slēpošanas kalna “Lemberga hūte” nogāzes. Kopējais rodeļu trases garums ir 800 m, bet nobrauciens ir 580 m garš. Rodeļu kamanas sasniedz maksimālo ātrumu 40 km/h. Kamanas ir aprīkotas ar viedo elektronisko bremzēšanas sistēmu, kas nodrošina pašbremzēšanu. Kamanu kravnesība ir 150kg. Rodeļu trase ir vissezonas. Lietus laikā kamanas tiek aprīkotas ar aizsegiem, pasargājot pasažieri no nokrišņiem. Rodeļu trases konstrukcijas un kamanas izgatavotas “Josef Wiegand GmbH & Co. KG” rūpnīcā Vācijā.

 

3.08.2023. / Autors: OC “Ventspils” / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs