Ventspils pilsētas svētku laikā paredzēti būtiski satiksmes ierobežojumi

486

Ventspils pilsētas svētku laikā no 1.augusta līdz 5.augustam ir noteikti vairāki būtiski transporta kustības ierobežojumi, brīdina Kurzemes filharmonija.

Slēgta satiksme būs Sofijas ielā un Akmeņu ielā laikā no 1.augusta plkst.18 līdz 3.augusta plkst.20, Skolas iela posmā no Katrīnas ielas līdz Tirgus ielai un Tirgus iela posmā no Pils ielas līdz Skolas ielai, Ostas iela posmā no Lielās ielas līdz Kuģinieku ielai, Ūdens ielā laikā no 1.augusta plkst.23 līdz 4.augusta plkst.2, tāpat arī Ostas iela posmā no Prāmju ielas līdz Pils ielai, Zvana iela, Lielā iela no Pils ielas līdz Ostas ielai, Biedrības iela, Jāņa iela posmā no Pils ielas līdz Ostas ielai, Peldu iela, Kurpnieku iela laikā no 2.augusta plkst.23 līdz 4.augusta plkst.2, un Ostas iela posmā no Jāņa ielas līdz Peldu ielai laikā no 2.augusta plkst.8 līdz 5.augusta plkst.8.

No 2.augusta plkst.23 līdz 4.augusta plkst.2 būs ierobežota satiksme pa Pils ielu, tā tiks organizēta vienā virzienā no Ostas ielas uz Užavas ielu.

3.augustā, kad notiks svētku gājiens, no plkst. 10.30 līdz 13 būs slēgts Lielais prospekts un tam pieejošās ielas Vasarnīcu – Brīvības ielas posmā, no plkst. 9.30 līdz 13 Pētera iela posmā Vasarnīcu iela – Saules iela; Lielais prospekts posmā Poruka – Vasarnīcu iela; Poruka iela posmā Lielais prospekts – Inženieru iela; Vasarnīcu iela posmā Kroņa- Inženieru iela, bet no plkst. 10.30 līdz 13 Brīvības iela posmā no Strēlnieku līdz Jūras ielai.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay