Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” darbs šķietami atgriezies ierastajā ritmā – iekļūt ēkā atkal var pa abām ieejām un darbu atsākusi iestādes reģistratūra. Taču, lai ierobežotu “Covid-19” saslimšanas izplatību, aizvien spēkā vairāki ierobežojumi.

Pirmkārt, poliklīniku apmeklēt joprojām var tikai iepriekš pierakstoties (sazinoties ar Ventspils poliklīnikas reģistratūru – zvanot uz tālruņa numuru 636 22131 vai rakstot ziņu uz e-pastu registratura@ventspilspoliklinika.lv). Izņēmums ir gadījumi, ja dodaties uz laboratoriju nodot analīzes vai veikt elektrokardiogrāfijas izmeklējumu, kas notiek bez iepriekšēja pieraksta, ja ir ārsta nosūtījums.
Apmeklējot poliklīniku, ikvienam pacientam jāierodas savā sejas aizsargmaskā (lūdzam ņemt vērā, ka aizsargmaskai jāaizsedz deguns un mute, un tai jābūt uzliktai visu apmeklējuma laiku). Pie ieejas pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis. Aicinām pacientus ierasties tikai uz pieraksta laiku, lai lieki nedrūzmētos un atgādinām, ka laikā, kamēr atrodaties iestādē, joprojām jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem!
Tāpat jāņem vērā situācijas, kurās pacients poliklīniku apmeklēt nedrīkst:

  • ja ir elpceļu infekcijas simptomi (telefoniski jāsazinās ar savu ģimenes ārstu);
  • atgriežoties no ārvalstīm, pēc kuru apmeklēšanas jāievēro 14 dienu pašizolācija (aktuālais saraksts katru piektdienu tiek publicēts Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē: https://spkc.gov.lv/lv/tavai-veselibai/aktualitate-par-jauno-koronavi/valstu-saslimstibas-raditaji-a/);
  • ja bijis kontakts ar “Covid-19” slimnieku (jāievēro pašizolācija).

24.07.2020. / Autors: Ventspils poliklīnika  / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs