Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” čaklās puķu sievas rūpējas par pilsētas izrotāšanu ar rudenīgu ziedu rotu, izvietojot pilsētā rudens puķu piramīdas un stādot pilsētas dobēs rudens sezonas laika apstākļiem un noskaņai atbilstošas dažādu krāsu krizantēmas, dekoratīvos kāpostus, ciklamenas.

Septembra sākumā pilsētas teritorijā tika izvietotas 8 rudens ziedu piramīdas, kas pildītas ar dažādu krāsu – baltām, dzeltenām, rozā un bordo krizantēmām un dekoratīvajiem kāpostiem. Tās novietotas Pārventas centrā, Kuldīgas – Ganību – Platās ielu krustojumā drošības saliņā, līdzās vides skulptūrai “Gaismas govs”, Lielā prospekta un Brīvības ielas krustojumā, pie Ventspils Tūrisma informācijas centra un citur pilsētā.

Pilsētas apstādījumu dobes šoruden papildinātas ar 3 000 dažādām krizantēmām, kuras no Jēkabpils piegādāja SIA “Sedumi”. Arī puķu podi ieguva jaunas, rudenīgas kompozīcijas. Tagad tos rotā dekoratīvie kāposti, virši un ciklamenas.

Arī rudenī puķu sievām darba netrūkst. Ikdienā regulāri tiek veikta puķu dobju kopšana, šobrīd tiek veikta izpostīto puķu kompozīciju novākšana pēc pagājušās nedēļas vētras un pavisam drīz pilsētas puķu dobes tiks papildinātas ar sīpolpuķu sīpoliem, kas pavasarī uzplauks un priecēs gan Ventspils iedzīvotājus, gan viesus.

1.10.2020. / Autors: Ventspils labiekārtošanas kombināts / Foto: Ventspilnieks.lv