Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanai šonedēļ pilsētvidē izvietoti tematiski svētku rotājumi un dekorācijas, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Lai pilsētas iedzīvotāji un viesi svinīgā noskaņā sagaidītu 4. maija svētkus, šonedēļ košās Lieldienu svētku dekorācijas nomainītas uz Latvijas valsts svētku dekorācijām, par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svētkiem.

Rotājumi izvietoti Lielajā laukumā, kur uzstādīta dekoru kompozīcija ar uzrakstu “BRĪVĪBA” ar Latvijas karogiem, Rātslaukumā un Tirgus ielā svētku noskaņu radīs dekoru kompozīcija “LATVIJA” ar Latvijas karogiem, kā arī apgaismojuma stabus rotā sarkanbaltsarkani karogi. Laikrakstu alejā pie strūklakas “Lietussargs” uzstādīti 10 Latvijas valsts karogi, savukārt Pārventas centrā svētku noskaņu radīs dekoru grupa “Puzuri”, un arī šeit apgaismes stabi rotāti ar valsts karogiem. Arī Kuldīgas ielā, posmā no Kārļa ielas līdz Lauku ielai, kā arī Lielajā prospektā, posmā no Brīvības ielas līdz Kuldīgas ielai apgaismes stabus rotā tematiski Latvijas valsts karogi.

 

26.04.2023. / Autors: Ventspils Komunālā pārvalde / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs