Gaidāmajā apkures sezonā uzņēmumam Ventspils siltums kurināmo piegādās trīs uzņēmumi – SIA Bērzi Plus, SIA Akvarius un SIA Kurzemes granulas, informē uzņēmums. 

Izvērtējot koksnes biomasas jeb šķeldas piegādes potenciālo sadarbības partneru piedāvāto cenu, kā arī sniegto informāciju par energoresursa kvalitāti un transportēšanas nosacījumiem, par atbilstošāko pretendentu izvēlēts SIA Bērzi Plus, kas līdz nākamā gada oktobrim uzņēmumam piegādās šķeldu nedaudz vairāk kā 102 400 beramo kubikmetru apjomā. Kopumā konkursam par škeldas piegādi bija pieteikušies trīs pretendenti.

Arī konkursā par akmeņogļu piegādi pieteikumus bija iesnieguši trīs pretendenti, no kuriem par atbilstošāko izvēlēts SIA Akvarius, no kura Ventspils siltums gada laikā no līguma parakstīšanas brīža plāno iegādāties ap 6 000 tonnas akmeņogļu.

Šobrīd norit process, lai sagatavotu un noslēgtu ar abiem izvēlētajiem pretendentiem līgumus par kurināmā nodrošināšanu.

Pagājušajā nedēļā konkursa kārtībā noskaidrots arī kokskaidu granulu piegādātājs lokālajām katlu mājām Fabrikas ielā 2a, Pļavas ielā 27, Pērkoņu ielā 21 un Karlīnes ielā 40.

Izsludinātajā konkursā par kokskaidu granulu piegādi bija pieteikušies četri pretendenti, par atbilstošāko tika apstiprināts SIA Kurzemes granulas piedāvājums, no šī piegādātāja plānots iegādāties 372 tonnas granulu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA