Ventspils un Ventspilij apkaimēs dzīvojošas topošās un jaunās māmiņas aicina pieteikties kaitīgā netikuma atmešanas kursos, informēja Veselības ministrijā.

Nodarbības notiks laika posmā no 25.februāra līdz 18.martam. Nodarbības ir bez maksas. Pirmā informatīvā nodarbība notiks 25.februārī plkst.13, pārējās trīs tikšanās reizes notiks pirmdienās laikā no plkst.13 līdz 16. Nodarbības notiks Olimpiskā centra Ventspils basketbola halles preses centra telpās.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu smēķējošu Ventspilī vai Ventspilij tuvējās apkaimēs dzīvojošu topošo vai jauno māmiņu, kura smēķē un vēlas atmest smēķēšanu, vai ir saņēmusi veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēta to darīt.

Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

Pieteikties var, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay