Ventspils Starptautiskā ziedu paklāju festivāla tēma šovasar būs Noslēpums

1457

Ventspils Starptautiskā ziedu paklāju festivāla dalībniekiem šovasar būs jāveido konkursa darbi par tēmu Noslēpums.

Kā portālam VentspilsBalss.lv skaidroja pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts valdes priekšsēdētājs Gaitis Celms, festivāla devīzi ierosinājuši Ventspils iedzīvotāji. Ventspils labiekārtošanas kombināts februārī aicināja iedzīvotājus izteikt ierosinājumus par iespējamo Ventspils Starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi. Iedzīvotāju atsaucība bija liela – tika saņemti teju 100 ierosinājumi. Pēc ierosinājumu saņemšanas festivāla organizatori izvēlējās 10 krāšņākos un atbilstošākos nosaukumus, par kuriem iedzīvotāji varēja balsot. Rezultātā izvēlēta devīze Noslēpums.

Dalībnieki var pieteikties festivālam līdz 30.jūnijam. Festivālā aicināti piedalīties nozares interesenti, speciālisti un profesionāļi – ziedu veikali, saloni un skolas – no Latvijas un ārvalstīm. Komandā drīkst būt ne vairāk kā pieci dalībnieki.

Festivāla laikā izgatavotos ziedu paklājus vērtēs žūrijas komisija Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieka Didža Ošenieka vadībā.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Ventspils pašvaldības un Ventspils labiekārtošanas kombināta mājaslapā.

Kā ierasts, ziedu festivāls norit Ventspils pilsētas svētku laikā. Ostas promenādē festivāls notiks laikā no 5. līdz 7.augustam.