Pēc divu gadu pārtraukuma, aizvadītajā nedēļas nogalē, Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) piedalījās starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2023”, kur vienotā Kurzemes tūrisma stendā prezentēja tūrisma piedāvājumus un šā gada jaunumus.

“Balttour” Latvijas ceļotmīļiem šogad bija sarūpējis vilinošus jaunumus gan Eiropas apceļošanai, gan tālākiem galamērķiem. Izstādē piedalījās tūrisma industrijas pārstāvji, aģentūras, profesionālās tūrisma organizācijas, ārvalstu tūrisma pārstāvniecības, aviokompānijas, transporta pakalpojumu sniedzēji, viesnīcas, viesu nami un aktīvās atpūtas organizētāji no dažādām pasaules valstīm.

Izstādes ietvaros Ventspils TIC prezentēja vairākus tūrisma materiālus, tai skaitā pērn izveidoto tūrisma karti “Vasara bērniem”. Kurā, veicot dažādus uzdevumus, var iepazīt pilsētu, kā arī var nopelnīt vietējo naudu – ventus, atbildot pareizi uz kartē piedāvātajiem testa jautājumiem.

Vienotajā Kurzemes tūrisma stendā Ventspils TIC prezentēja arī pavisam svaigu tūrisma materiālu “Jaunumi un Pasākumi Kurzemē 2023”, kas ir tapis sadarbībā ar Kurzemes tūrisma asociāciju. Jaunajā tūrisma materiālā var iepazīties ar informāciju par jaunatvērto zinātnes centru VIZIUM, kas lieliski piemērots brīvā laika pavadīšanai visai ģimenei, kā arī par šā gada gaidītāko jaunumu – unikālu vissezonas Baltijas mēroga rodeļu trasi un Ventspils pilsētvidi bagātinājušiem diviem jauniem vides objektiem: no jūras dzīlēm izcelto dzenskrūvi “Cilvēciskais spēks” Ostas ielas promenādē un vides objektu “Lats”, kas janvārī tika izvietots Livonijas ordeņa pils pilskalnā.

Kurzemes tūrisma stenda apmeklētāji izrādīja lielu interesi par Ventspils jaunumiem, Ventspils novada piedāvājumiem, viesnīcu piedāvājumu klāstu pilsētā, interesējās par pilsētā plānotajiem pasākumiem, ekskursijām gidu pavadībā un vietējās naudas pelnīšanas un izmantošanas iespējām pilsētas tūrisma objektos.

 

7.02.2023. / Autors: Ventspils Tūrisma informācijas centrs / Foto: Ventspils Tūrisma informācijas centrs