Jau sestdien, 12.maijā, notiks Ventspils pilsētas tūrisma jaunās sezonas oficiāla atklāšana. Tās laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, brīdina pašvaldība.

Kā jau tas tradicionāli iegājies, tūrisma sezonas oficiālais starts tiek dots ar krāšņo velobraucienu, kas vienlaikus ir arī pilsētas velo sezonas atklāšana. Šogad velobrauciena moto ir Ieripo vasarā 2018.

Starts tradicionāli tiks dots pie Piedzīvojumu parka. Bērniem starts 2,1 km braucienā notiks plkst.10.15, bet visi pārējie 8,6 km garajā velobraucienā dosies plkst.11. Brauciens notiks šādā posmā: Piedzīvojumu parks – Saules iela – Lielais prospekts – Kroņu iela – Loču iela – K.Valdemāra iela – Ostas iela – Prāmju iela – Kuldīgas iela – Ganību iela – Krustkalnu iela – finišs Piedzīvojumu parkā.

Finiša zonā visi dalībnieki saņems ne tikai sertifikātu un uzlīmi, bet arī speciālu kuponu, kas dos iespēju piedalīties loterijā. Galvenā balva – velosipēds. Savukārt bērnu velobrauciena dalībnieki saņems speciālu kuponu, kas dos iespēju bez maksas izmantot vienu no Piedzīvojumu parka atrakcijām.

Saistībā ar velobraucienu, laikā no plkst.10 līdz 12 gaidāmi satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība pilsētā, tāpēc iespējama autobusu kavēšanās.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA